Header

Etkinlikler

Başak Arbak ile Heal Your Life

Etkinlik Süresi : 19-11-2016 - 20-11-2016

  • 20

Name of image

Kayıt & Bilgi için;0232 422 06 19 telefondan bize ulaşabilirsiniz.
Taşev Akademi

Eğitimimiz ;
19 Kasım Cumartesi Saat : 16:00
20 Kasım Pazar Saat : 11:00 'de başlayacaktır.

Hayatınızda mucizeler yaratmak, kendinize kavuşmak, kendinizi ve başkalarını tam ve derinden sevmeyi öğrenmek, içinizdeki çocukla barışmak, geçmiş yüklerinizden arınmak, neşenizi ve yaratıcılığınızı engelleyen negatif duyguların farkına vararak bırakmak, daha sağlıklı ve daha mutlu olmak istiyorsanız 2 gün süre ile yapılacak “Başak Arbak ile Heal Your Life / Kendine Kavuş” eğitimimize mutlaka katılın. 

Bu eğitim ile;
• Hayatınızı dönüştürmek için vücudunuz, zihniniz ve ruhunuzla birlikte çalışacaksınız. 
• Sevginin önüne koyduğunuz engelleri anlayacaksınız. • Hayattan istediğiniz şeyleri alacaksınız.
• Yolculuğunuzda size yardımcı olacak yeni araçlar ve fikirler edineceksiniz. Gelin, mucizeleri birlikte yaratalım.

Heal Your Life Workshop® içsel olarak güçlü bir şekilde kendini görme, anlama, kabul etme ve kendini, başkalarını ve hayatı sevmeyi öğrenme deneyimidir.

Dünyaca ünlü bu çalışma, dünyada Kişisel ve Spiritüel Gelişim’in öncüsü Louise L. Hay tarafından tasarlanmış ve geliştirilmiştir. Heal Your Life Workshop ® fiziksel- duygusal- zihinsel ve ruhsal olmak üzere katılımcı ile dört boyutta çalışır. Kişi, hayatın kendisine getirdiği deneyimlerin kök nedenlerini, hayatında sürekli tekrar eden benzer deneyimlerin ve kıramadığı kalıpların kendi iç dünyasında nasıl anlamlandığını keşfeder. Bunun yanı sıra, kendi düşüncelerinin, duygularının ve derinde yatan inançlarının hayatını nasıl etkilediği ile ilgili büyük bir farkındalık yaşar. Ancak süreç farkındalık boyutunda kalmaz. Heal Your Life Workshop®, kişiye kendini ve hayatını nasıl iyileştireceğini, hayatının her alanında daha mutlu, huzurlu ve tatminkar deneyimlere nasıl ulaşacağını uygulamalı olarak öğretir. “Daha iyi”ye doğru değişim süreci workshop sırasında ilk günden itibaren başlar, kişinin tutumu ve motivasyonu ile doğru orantılı olarak workshop sonrasında da devam eder.

Workshop’a kişisel gelişim bilgisi ve deneyimi anlamında her seviyeden kişi katılabilir. Her katılımcı tam anlamıyla bireysel bir deneyim yaşar. Bu doğrultuda bakıldığında, karmaşık insan yapısının hayatın karmaşık dinamikleri ile birleştiği noktada her katılımcı için her zaman kendi üzerinde çalışacağı farklı bir seviye bulunmaktadır. Katılım için kişinin zor bir dönemden geçiyor olması, ya da hayatının çok yolunda olması da belirleyici faktörler değildir. İnsan, doğası itibariyle her zaman gelişime ve mevcut durumuna göre hayatını daha güzel deneyimleme isteğine açıktır ve bunu başarabilir. Heal Your Life Workshop® dünyada binlerce kişinin hayatını, hayatın farklı alanlarında -sağlık, bolluk, başarı, kariyer, sevgi, ilişkiler, huzur vb.- son derece olumlu yönde değiştirmiş bir deneyimdir. Bu anlamda kişinin gerek kendisine gerekse başkalarına verebileceği değerli ve kalıcı bir hediyedir.

Bu seminerin size hediyeleri:

• Kendinize kavuşacaksınız.

• Kendinizi ve başkalarını tam ve derinden sevmeyi öğreneceksiniz.

• Neşenizi ve yaratıcılığınızı engelleyen negatif duyguları fark edecek ve bırakacaksınız.

• Hayatınızı dönüştürmek için vücudunuz, zihniniz ve ruhunuzla birlikte çalışacaksınız.

• Sevginin önüne koyduğunuz engelleri anlayacaksınız.

• Hayattan istediğiniz şeyleri alacaksınız.

• Yolculuğunuzda size yardımcı olacak yeni araçlar ve fikirler edineceksiniz.

2 günlük bu workshop sonunda, kendiniz, hayatınız ve başkaları hakkında yeni bir takdir ve sevgi duygusuna sahip olacaksınız. Aynı zamanda yaşamınızdaki durum ve koşullara daha pozitif ve sevgiyle yanıt vermenize yardımcı olacak spirituel ve uygulamalı araç ve tekniklerle donanmış olarak kendinizle buluşacaksınız.

BAŞAK ARBAK KİMDİR ?
Kendimi tanıtmak için masa başına oturduğumda bunun ne kadar zor olduğunu fark ettim.

“Bu yazıyı okuyanlar gerçekten beni tanıyabilecek mi?”,” Kendimi onlara doğru ifade edebilecek miyim?” diye düşündüm. Çünkü ben sadece doğduğum şehir, gittiğim okullar, aldığım eğitimler ve sertifikalar değildim. Benimle sohbet etmeden, gözlerimin içine bakmadan, gülüşümü görmeden, kahkahamı duymadan, elimi sıkmadan benimle kucaklaşmadan bir kahvemi içmeden beni tam anlamıyla tanıyamazdınız. Beni ben yapan çok daha farklı şeyler vardı. Mesela yağmurda yürümeyi severim, yeni yılın ilk gününe bayılırım esas o sabahı kutlamak isterim, kahvaltı günün en sevdiğim öğünüdür. Sporla aram hiç iyi değildir. Sevgiye ve affetmenin gücüne inanırım ve bunun gibi bir dolu şey.

O yüzden gelin şöyle yapalım, bugünkü Başak’ı yaratan onda iz bırakan emeği olan herkesten ve her şeyden kısaca bahsedelim.

1970 yılında Manisa’da doğdum.
Birbirini çok seven, modern bir dünya görüşüne sahip, destekleyici bir ailede büyüdüm.
Babaannemin ve anneannemin üzerimde çok emeği vardır.
Annemle babamın memuriyetleri nedeniyle Türkiye’nin birçok il ve ilçesinde yaşadık. O yüzden çok fazla insan, okul, kültür ve renk tanıdım.
Harika bir kız kardeşim ve bana neşe veren iki yeğenim var.
İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Felsefe Bölümü’nden mezun oldum.

1991 yılında sevdiğim, beni seven, aşkı öğrendiğim, beni üzen, inciten, güldüren, destekleyen ama ne olursa olsun yüzünü göreceğim anı heyecanla beklediğim eşimle tanıştım. 1993 yılında evlenip İzmir’e yerleştim.

Profesyonel olarak reklam ajanslarında Reklam Yazarlığı yaptım.

İzmir gibi sıcak, içten, mert, keyfine düşkün, anaç, nazik, paylaşımcı, doğal birçok arkadaşım, dostum, kız ve erkek kardeşlerim oldu. Onlardan çok şey öğrendim. Hayatıma her biri ayrı bir güzellik kattı.

1995 yılında hayatımın ışığı, değişimimin kaynağı kristal güzellikteki kızımı, 2006 yılında da macera ve adanmışlığın ne demek olduğunu bana öğreten gökkuşağı oğlumu dünyaya getirdim. Bu annelik deneyimi ve evlatlarım için her gün Tanrı’ya şükrediyorum.

1999 yılında kendime şu soruyu sordum: Hayalimdeki birçok şeye kavuşmuşken neden hala kendimi eksik ve biraz da mutsuz hissediyorum? Daha cevabını ararken bir arkadaşım ” hepimiz dünyaya bir amaç için gelmişiz sen seninkinin ne olduğunu düşünüyorsun?” diye sordu. İşte o zaman yolculuğum başladı…

3 sene boyunca Yüksek Bilinç Derneği’nin eğitim ve seminerlerine katıldım.
Evrensel Enerji, Reiki, Deeksha, İlahi Nur, Altın Gümüş Mor Alev ve Seraphim Blueprint enerjilerine uyumlandım. Dünyaca ünlü metafizik eğitmeni Vernon Frost hayatıma girdi ve ondan Labirent, Self Hipnoz, Psişik Yetenekleri Güçlendirme, Şifacılık gibi birçok eğitimler aldım. Daha sonra Yaşam Koçluğu, NLP, EFT, Kuantum Terapi, Emotrance, Teta Healing ve Access Bars sertifika programlarına katıldım.

2 yıl boyunca kadim dostum ve hocam Ali Erdinç Başaran’ın “Farkındalık” derslerine devam ettim ve bunu hayatımda nasıl kullanacağımı öğrendim.
Çok sevdiğim ama nasıl iletişim kuracağımı bilmediğim melekler dünyasıyla tanıştım. Her zamanki gibi çok naziktiler ve beni kabul etmiş olacaklar ki sertifikamı alır almaz Melek Koçluğu yapmaya başladım. Meleklerin enerjisini o kadar çok sevdim ki, “Meleklerin Seninle Konuşuyor” kitabının yazarı Sevgili Şebnem Özkan’dan “Renklerle Melek Terapisi”, Charles Virtue’den “Meleklerle İletişim” ve “Melekler Aracılığıyla Medyumluk” eğitimlerini aldım. Şu anda da aktif bir sekilde Heal Your Life Workshop Liderliği, Access Bars uygulayıcılığı , Access Bars Beden Prosesleri ve Melek Enerjilerine Uyumlanma ve Meleklerle İletişim Eğitmenliği yapmaktayım. İşte kısaca böyle, biliyorum yolculuğum son nefesime kadar devam edecek. Ama istiyorum ki bu yolda yeni arkadaşlar bana eşlik etsin. Birlikte değişelim, gelişelim, büyüyelim, fark edelim, Tanrı’nın saf sevgisi ve ışığı ile harmanlanalım. Daha mutlu insanlar olalım. Bana yoldaşlık etmek isterseniz gelin tanışalım. İşte o zaman yüzümdeki gülücük benim kim olduğumu size söyler.