Header

KİŞİSEL GELİŞİM

REİKİ

Evrende yaşayan tüm canlılar ısı ve enerji yayarlar. Bu enerji, yaşam gücünün kendisidir. Yaşam enerjimiz yüce Yaratı'cıdan bize doğumumuzla beraber aktarılmıştır. Yaşam gücümüzdür.

Reiki binlerce yıllık şifa ve ruhsal çalışmalara dayanan ve enerji aktarımı ile şifa vermeye dayalı bir enerji tekniğidir.

Reikinin Bizlere Getirecekleri;

- Fiziksel, psikolojik ve zihinsel sorunların çözümlenmesine yardım etmesi ve diğer pozitif etkileri iş yaşamında, duygusal yaşamınızda hem de sosyal ilişkilerinizde sizi destekleyecek ve çok daha mutlu bir insan olmanıza yardım edecektir.

- Kronik hastalıklarınızı zaman ile ortadan kaldırır. Bağışıklık sisteminizi güçlendirerek sizi hastalıklara karşı korur

- Stresli zamanlarınızda sizi rahatlatır ve sakinleştirir. Korku duygusunu yenmenize yardım eder. Ağrı ve acılarınızı azaltır.

- Düşüncelerinizi doğru noktaya yönlendirmenize yardım eder. Var olan hastalıklarınızın ilerlemesini durdurur.

- Vücudunuzu toksinlerden arındırır ve zehirli maddelerin atımını sağlar. Duygusal sorunlarınızı çözmenize yardım eder.

- Sezgisel yeteneklerinizi ve farkındalığınızı arttırır. Vücudunuzdaki yaraların daha kolay geçmesini sağlar Kötü alışkanlıklarınızdan ve size zarar veren tutumlarınızdan vazgeçmenize yardım eder.

- İnsanlarla ilişkilerinizde daha sakin ve daha yapıcı olmanıza yardım eder. Sanatsal üretkenliğinizi arttırır ve ilham almanızı kolaylaştırır.

- Bilinçaltınızdan kaynaklanan sorunları tedavi eder. Kendiniz için daha doğru ve iyi olanı bulmanıza yardım eder.

- Enerji vererek sizi dinçleştirir ve yaşlanma etkilerini azaltır

- Cinsel sorunlarınızın çözülmesinde yardımcı olur

- Psikolojik rahatsızlıklarda, fobilerde ve depresyonda olumlu sonuçlar verir

- Sevgi ve ilgi duygularınızı artırır ve duygusal ilişkilerinize olumlu katkısı olur.

- Uykusuzluk, bitkinlik ve isteksizlik gibi sorunlarınızın çözülmesine yardım eder

Eğitmen : Güner Yılmaz

 

ÇOCUKLAR İÇİN REİKİ EĞİTİMİ

07 ile 15 genç ve çocuk yaş grubu için

Evrende yaşayan tüm canlılar ısı ve enerji yayarlar. Bu enerji, yaşam gücünün kendisidir. Yaşam enerjimiz yüce Yaratı'cıdan bize doğumumuzla beraber aktarılmıştır. Yaşam gücümüzdür. Reiki binlerce yıllık şifa ve ruhsal çalışmalara dayanan ve enerji aktarımı ile şifa vermeye dayalı bir enerji tekniğidir.

Herkes Reiki'yi kolaylıkla öğrenip uygulayabilir. Reiki sayesinde çocuklar, fiziksel bedenlerinin, içlerindeki maneviyatın, doğanın ve Evrensel enerjinin bir parçası olduklarına dair bilgi ve farkındalıklarını arttırırlar. 

Yetişkinlerden farklı olarak onlara özel hazırlanmış olan eğitimin faydalarından bazıları:

·         Duygusal olarak güçlenme..

·         Sabır ve odaklanmada artış..

·         Endişe ve korkuların azalması..

·         Sakinleşme, çevreye karşı duyarlılık..

·         Sevgi ve şefkat duygularının artması…

 

YAŞAM SERGİSİ

Hayatımızdaki blokajların, olumsuzlukların görsel çözümü!

Bu çalışma, birlikte yaşadığımız aile karmamızın sorunlu, blokajlı noktalarını bulup hayatımızdaki tıkanıklıkların gerçek sebebini görmemizde yardımcı olur.

Blokajlar, yaşayacağımız deneyimleri engelleyebilir. Sergi açılımından sonra ise sorunların ve tıkanıklıkların bittiğini fark ederiz. Bu çalışmadan sonra birçok kişi hayatında önemli açılımlar yaşamıştır.

 

·         Anne-baba ilişkileri ya da ölümleri.

·         Sevgisiz ya da güvensiz ilişkiler,ilişkilerde tekerrür eden olumsuzlukların çözülümü..

·         Var olan ilişkinizin olumsuzlukların kaynağın bulunup çözülmesi..

·         Kazalar, intiharlar yaşantımızda bizi etkileyecek birçok zihinsel travmaların şimdiki yaşadığımız hayatta bizi nasıl etkilediğini görmek.

·         Kariyer veya Maddiyatınızdaki para akışını engelleyen korkularınız ve blokajların çözümü.

·         Satamadığımız satın almadığımız maddi hayallerimizin bilinçaltındaki sorunun görüp çözülmesi

·         Kilo ve ya diğer bağımlılıklarımızdaki sorunlarımızın asıl sebebinin nereden kaynaklandığını görmek ve çözmek için güzel bir çalışma ve deneyimdir.

Geçmişte yaşadığımız olayları seyirci gözüyle gözlemek, farkındalığımızı ve bilinç düzeyimizi artırır.

Bize güzel bir yaşam sunar.

Yaşam Serginiz açıldığında kişi sayısına göre blokajlar çözüldüğü gibi, katılımcı arkadaşların da katılım sayısı kadar blokajı çözülecektir.

Yaşam Sergisi çalışması ile kişisel gelişiminizi engelleyen durum ve kişileri teşhis edip şifalanmaya giden yolda ilk adımı atmak için sizleri çalışmalarımıza bekliyoruz.

Gizlilik konusuna özellikle özen gösteren danışanlar için dip not: Yaşam Sergisini açtıracak danışanın isteğine göre, çalışmayı paylaşabilir ve özel kalmasını isteyebilir.

Uyguladığımız Yaşam Sergisi çalışmalarımızda, kişinin konusu danışan olarak sadece eğitmenimiz tarafından bilinir.

Grup çalışmasındaki diğer kişiler katılımcılar seyirciler, konuyu bilmek zorunda değildir. Katılımcılar kim olduklarını bilmedikleri için kendi zihinlerinden ve egolarından bağımsız olarak, rahatlıkla ve kolaylıkla alandaki enerjiye odaklanabilirler.

Eğitmen : Güner Yılmaz

 

 

Bilinçaltı Dönüşüm Çalışmaları ( Koçluk & Danışmanlık )

 

Bilinçaltı Nedir?

Bilinçaltı Kodları Nedir?

Negatif Bilinçaltı Kodların Yaşamımıza Etkisi?

Negatif Bilinçaltı Kodların Dönüşümü ve Etkisi?

Yaşantınız normal standartlarında giderken, dönem dönem kendinizi sorguluyor olabilirsiniz.

Bir şeylerin ters gittiğini, ne kadar uğraşsanız da yapmak istediklerinize ulaşamadığınızı fark edersiniz ve bu da sizi üzer.

Neden sizler ilişkinizi daha güzel hale getiremiyorsunuz, ya da neden güzel bir ilişkiniz olmuyor, sağlığınızla ilgili sorunlarda yaşıyor olabilirsiniz, maddesel konularda neden başarısız oluyorsunuz, bağımlılıklarınızdan kurtulmak istiyorsunuz veya istekleriniz niçin gerçekleşmiyor.

Sebebi çocukluğunuzdan başlayıp bu güne kadar getirdiğiniz ve bilinçaltına yerleştirdiğiniz inanç sisteminden kaynaklanıyor. Bunlar çevrenizde yaşadığınız olumsuz olaylardır.

Yaşamınızı değiştirmek ve isteklerinizin olmasının tek sırrı, inanç sisteminizi tamamen silmeniz ve bilinçaltınıza yeni kayıt yapmanızdır.

Bunu tek başımıza başaramayabilirsiniz rehberlerimizden veya yaşam koçlarınızdan yardım almalısınız.

 

Eğitmen : Güner Yılmaz

 

 

REİKİ ŞİFA TERAPİ & TEKNİKLERİ

Reiki şifa kişilere nasıl yapılır, aura ve fiziksel bedendeki rahatsızlıkların(kronik vakalar dahil) temizleme teknikleri, fiziksel rahatsızlıkların zihinsel sebepleri nasıl algılayabiliriz ve nasıl temizleriz, terapi anında kendimizde ve hastada nelere dikkat etmeliyiz başlıklarında eğitim verilir.

Reiki şifa terapi eğitimi çalışmasına katıldığımızda kendimize ve çevremizdeki insanlara uygulama yapabilirsiniz.

Unutmayın reiki terapisi alternatif tıptır. Kesinlikle tedavi olunan doktoru ve ilaçları bırakmamalıyız.

 

Eğitmen : Güner Yılmaz

 

 

 

MEDİTASYON

 

Meditasyon yüzyıllardır var olan bir öğretidir. Sadece adları değişmiştir. 

Meditasyon size var oluşun anlamını ve sizin var oluştaki yerinizle ilgili içgüdüsel bir anlama durumu olan aydınlanmaya ulaştıracaktır.Farkındalığınızın artmasıyla birlikte, varoluşla tam bir barış içinde bulunan kendi yaratığınız yaşamın merkezi’nizi bulursunuz.

Dış dünyada sürekli bir gerilim, sizi mutsuz kılabilecek son derece gergin durumlar yaşanır ama içinde "Merkezinizde" yalnızca bir barış durumu vardır. Farkındalıkla baktığınızda deneyimlerinizin düşmanınız değil, dostunuz olduğunu keşfedeceksiniz. Yaşamınızı daha bir mutlu hale dönüştürme bilgeliğini keşfedecek olan da yine sizsiniz.

Evet, madde boyutunda yaşıyoruz, fakat artık biliyoruz ki düşünceler madde boyutunu etkiliyor..

Unutmayın ‘’Düşünceleriniz Değişince Hayatınız değişir’’

Meditasyonun Faydaları

·         Zihni kontrol etme, daha iyi kararlar verebilme ve deneyimlerimizin amaç ve değerlerimizle aynı yönde olması sağlar Kişinin ruhsal gelişiminde son derece etkilidir

·         Meditasyon sürecinde zihninize ilham dolar, sezgisel bilgi akmaya başlar ve kişi Alfa Teta boyutuna ulaşarak öz benliğiyle, iç sesiyle ilişki kurabilir.

·         Çakraları ve enerji kanalları temizlenir, dengelenir ve böylece blokajlar ve kalıplar çözümlenir..

·         Çakraların temizlenmesi fiziksel bedenimizde etki eder. Çünkü çakralar temiz olduğu zaman, kontrol ettikleri organlara yeterli enerjiyi sağlarlar. Fiziksel rahatsızlıklarınız zamanla şifalanır.

·         Meditasyon ve iç gözlem yoluyla kendimizi düzeltirken; açgözlülük, ihtiras, öfke, kurgu, beklenti gibi egolarımız şifalanır.

·         Ailemiz ve ilişkilerimiz gelişir. Çünkü meditasyon yapan bir kişi diğerlerinde hatalar bulmak yerine kendine bakma AYNALAMA ve empati düşüncesine sahip olur.

·         Meditasyon yapan kişi masum, yaratıcı, cömert, korkusuz, sevgi dolu ve affedici hale gelir.

·         Yaşantınızda hiç meditasyon yapmadığınız için yapamıyor olabileceğinizi düşünebilirsiniz.. Kendinize uzman bir rehberle bu şansı verebilirsiniz..

 

Meditasyon çalışmalarında neler öğreniyoruz?

·         Nefes teknikleri.

·         Zihin susturma teknikleri.

·         Konsantrasyon.

·         Telkin alma ve verme.

·         Çocukluğumuzla ilgili zihinsel çalışma.

·         Bağ kesme.

·         Geçmiş yaşam terapisi.

·         Üçüncü göz aktif hale getirilmesi.

·         Çakralarınızın enerjisini yükseltme çalışması Aura ve bedendeki rahatsızlıkları hissedebilme görebilme yeteneğini aktifleştirme eğitimi.

·         Öz benliğinizle, Rehberlerinizle, Meleklerinizle iletişim kurabilme eğitimi.

 

NOT: Meditasyon çalışmasını uzanarak yapmayı tercih ediyorsanız havlu ve ya mat getirebilirsiniz. Rahat kıyafetler giymeyi tercih edin, karın bölgenizi sıkmayan kıyafetler olabilir,karnınız çok tok olmasın ve mümkünse duşunuzu alıp gelmeye çalışın.. Katılmak isteyen arkadaşların randevu almaları rica olunur...

 

Eğitmen : Güner Yılmaz

 

 

 

NLP DANIŞMANLIĞI

 

Yaptığımız her davranışın kaynağı sinir sistemimizdir. Sinir sistemimizin temelini de beş  duyumuz oluşturur. Duyu organlarımızda aldığımız mesajlar sinir sistemi içinde bir dil oluşturur.

Nöro Linguistic Programming, bireylere kendilerine hizmet etmeyen davranışları  değiştirme  ya da memnun oldukları fakat daha da farklı bir boyuta taşımak istedikleri davranışlarını geliştirme fırsatı sunar.

 

NLP’den hangi konularda yararlanabiliriz;

 

-Özgüven kazanmak ve motivasyonu arttırmak

-Duygu değişimi yönetebilme

-İletişim becerilerini geliştirme

-Kendini tanıma ve potansiyelini en etkin biçimde ortaya koyabilmek

-Her türlü alışkanlığın değişimi ( yeme-içme, tırnak yeme)

-Fobiler

-Bağımlılıklardan kurtulma(sigara, alkol )

-Bireysel ve mesleki başarı (hedef belirleme ve strateji oluşturma )

 

 

 

GEÇMİŞ YAŞAM -REGRESYON- TERAPİ & EĞİTİMİ

Geçmiş karmanızda yaşadığınız hayatlarda bazen sınavları vermezsiniz ve tekrar tekrar onları almak zorunda kalırsınız.

Yaşanan travmalar bu hayatınızı etkiler. Işık köprüsüyle o hayattaki soruna (travmaya) gideriz. Işık köprüsü özünde bir mental çalışmasıdır ve çalışmaların sonunda çözülmeler, dönüşümler olur.

Bu çalışma neden yapılması gereklidir; kişinin nedenini bilemediği, geçmiş yaşantısında deney imlediği olumsuzlukları acıları sorunları yaşadığınız yüzyılda aşılmadığında bu yaşantında sorun olarak ortaya çıkar.

Sizler korkularınızı, takıntılarınızı, değiştirmekte zorlandığınız, kaynağını belirlemeye destek olacak karmik kayıtlarından gerekli bilgiyi almak ve bilinç katmanlarında ortaya çıkan olumsuz kayıtları silerek yeni bir olumlu yaşam senaryosu oluşturulur.

Sonuç geçmiş yaşamdaki olumsuzlukların oluşturduğu korkular yoktur yerine güvenle geçiş yaptığın hayatlar bırakırsınız.

 Bu dönüşüm sanki içimizdeki mekanizmanın görünmez dişlerini onarır ve yine görünmez çarkı harekete geçirir. Bunun sonucu duygusal, zihinsel, ruhsal veya fiziksel olarak şifalanır.

“Gerçekte insanlar arasında karma yoktur; bunun yerine, sadece kişinin kendisi ile karması vardır.” Edgar Cayce

Eğitmen : Güner Yılmaz

 

 

KARMİK BLOKAJ  UYUMLAMA & MASTERLIK EĞİTİMİ

Geçmiş yaşantımızdaki karmalarımızda ve bu yaşantımızda yaşadığımız olumsuz deneyimlerle blokajlar (tıkanıklıklar) oluştururuz. Biz buna reenkarnasyon (regresyon) tekrar tekrar gelişimizdeki kaldığımız dersler olarak nitelendiriyoruz.

Blok olmuş sorunlarımızı bugüne getiririz. Aynı veya birbirine benzer olayları kendimize çekeriz.

Bu olaylar, sonu gelmeyen zincir halkaları gibi devam eder.

Bunlar, hayatımızda "olumsuz" olarak tanımladığımız deneyimlerdir:  

        Maddiyatta tıkanıklıklar..

        İlişkilerdeki problemler ..

        İşyerinde peşimizi bırakmayan sorunlar..

        Bir türlü kurtulamadığımız ve hatta aileden miras alınan hastalıklar,

        Bağımlıklar ve güvensizlik gibi.

Karmik blokaj masterlik eğitimi alan kişilerin sistemle bağlantısı ve 3.gözün daha aktif olasına  yardımcı olur.

Eğitmeni : Güner Yılmaz

 

BOLLUK BEREKET REİKİ EĞİTİMİ

Eril/dişil enerjiyi dengelemek için... 

Reiki'nin bu formu dünyada bolluğu ve refahı tezahür ettirmeye yardımcı olur.

Bolluk bereket reikisi bir sembol, iki imajinasyon ve bir mantra ile çalıştırılır. Bolluk bereket reiki uygulaması tek aşamalıdır. 

Bu enerji bizleri genel anlamada bir bolluk ve bereket bilincine uyulmayacaktır. Bu enerjiyi hayatımızda bollaşmasını istediğimiz her şey için kullanabiliriz. 

Bolluk bereket reiki enerjisi sadece materyal bolluğu değil, daha önemlisi spiritüel büyümeyi ve refah mantalitesini taşır. Şükran duymak, kişinin yaşamında bolluğun ve refahın yeni hedeflerini tezahür ettirmede zihne yardımcı olan anahtardır. Bolluk bereket reiki uyumlama ve master eğitiminde;

        Bereketle ilgili olumsuz düşüncelerimizden nasıl arınabiliriz?

        Daha fazla bolluk ve bereketi yaşamınıza çekmek.

        Size bolluk ve bereketin akmasına engel olan negatif blokajları temizlemek.

        Bolluğun evrensel yasaları ile sizi uyumlu hale getirmek.

        Hayatta başarıya ulaşmanızın önündeki negatif blokajları temizlemek.

        Ailenizden size geçen bolluk, bereket ve başarı ile ilgili blokajları, negatif desenleri temizlemek.

        Çakra aura sisteminizde bulunan ve refahınızı olumsuz etkileyen, olumsuz enerjileri temizlemek.

        Özellikle yaşadığınız maddi sorunlarda, sorunun nerede olduğunu bilemediğiniz durumlarda bu sorunu bulmak ve temizlemek.

        Sizi bolluk ve bereket konusunda olumsuz etkileyen tüm negatif enerjileri temizlemek.

        Bolluk ve bereket konusundaki tüm negatif inanç, tutum ve şartlanmaları temizlemek.

        Kişinin negatif alanını temizlemek.

        Feng Shui ile evinizde yapabileceğiniz bereket bilgileri.

        Bereket keseleri nasıl hazırlanır ve kullanımı.

        Aşk kesesi nasıl hazırlanır ve kullanımı üzerine eğitim verilmektedir.

 

Eğitmen : Güner Yılmaz

 

KUNDALİNİ REİKİ

Kundalini ile vücudun belli şifa kanalları ve çakraları açılarak, evrensel enerjinin bir bölümü olan yerküre enerjisinin vücuda girişi kolaylaştırılır.

Kök çakrası, yani kuyruk sokumu yakınında bulunan enerji merkezi, Kundalini enerjisinin vücuda giriş yeridir.

Kundalini enerjisine ‘Kundalini Ateşi’ de denir. Bu enerji, kök çakradan girer, bütün vücudun ana enerji kanallarını, çakralarını dolaşır ve taç çakradan çıkar.

Bu enerji kanalı, kök çakradan başlayıp başın tepesindeki taç çakrada son bulur.

Kundalini’nin açılması demek, belli bir süre sonunda, çakraların ve enerji kanallarının tam olarak temizlenmesi demektir.

Kundalini master  enerjinizi yükseltiyor ve çalışmalarınız  daha kısaltıyor..Öğreneceğiniz tekniklerle, sizlerin ve çevrenizdeki kişilerin bir çok blokajların çözümünü sağlanıyor…

Kundalini master olduğunuzda sizler de çevrenizdeki kişilere uyumlama yapabilirsiniz

MASTERLİKDE ALACAĞINIZ EĞİTİMLER

        Kundalini masterlik

        Bir evi/ odayı temizlemek

        Karmik bağ şifalandırmak

        Durum nitelik şifalandırmak

        Kundalin reiki meditasyon

        Pırlanta reiki

        Kristal reki 

        DNA Reiki

        Doğum travması

 

Kundalini Reiki 1 - 2 Ücretsizdir.

Kundalini Masterlık Uyumlama Ücretlidir.

Kundalini Reiki  4 - 5 - 6 

Booster 7 - 8 - 9 Kundalini eğitimi Ücretsizdir

 

Eğitmen : Güner Yılmaz

 

OTO HİPNOZ FARKINDALIK EĞİTİMLERİ

Birbiri ile ayrı zannedilen Spiritüel ruhsal, tıbbi bakış açıları arasında bir köprü gibi görebiliriz.

Oto hipnozda tamamen bilinçsiz olunmaz süje alfa boyutunda olur. Bilinç açık fakat trans halindesinizdir ve yaşadığınız deneyimi çalışmayı hatırlarsınız. Arzu ettiğiniz anda farkındalığa dönebilirsiniz…

·         Kişi bireysel hipnozla belirli bir hedefe ulaşmak için zihin-vücut yeteneğine odaklanmayı öğrenebilir.

·         Bireysel hipnozla daha sağlıklı ve başarılı olmak mümkündür.

·         Oto hipnoz, bilinçaltının kullanılarak istenilen davranış değişikliğinin elde edildiği bir süreç olarak tanımlanır.

·         Kişilerin bireysel hipnozla beden ve zihin sağlıklarını koruyabileceklerini, işlerine, sınavlara, testlere ve mülakatlara daha iyi konsantre olunur.

·         Hipnozla fiziksel bir acının dahi kontrol altına alınabilir.

·         Hipnoz sayesinde korkulardan, endişelerden, stresten kurtulabilir

·         Hastalıklarla, olumsuz duygularla, kısıtlayıcı inançlarla, alışkanlıklarla, olumsuz anılarla başa temizlenir

·         Öz güven arttırılabilir ve daha başarılı bir insan haline gelinebilir Hipnoz halindeyken, telkinlerle bilinçaltına istenilen yeni programlama ve yapılacak işleri değiştirme için bilinçaltımıza doğrudan ulaşmayı sağlayacak bir rahatlama ve isteklilik durumu sağlanır.

 

Kendi şifamız ve farkındalığımız için özellikle tavsiye edeceğim bir çalışmadır.

"Bireysel hipnozun beş aşaması vardır.

1.       Rahatlama

2.       Odaklanma

3.       İsteklilik

4.       Telkin

5.       Sık ve düzenli olarak tekrarlama ile telkini besleme.

Bu adımlar deneyimli rehberinizle bilinçaltınıza ulaşarak yeni öğrenme sürecini hızlandırabilir, kalıcı kılabilir, gerekli davranış ve alışkanlıkların değişikliklerini gerçekleştirebilirsiniz.

Eğitmeni : Güner Yılmaz

 

ÖZ BENLİK İLETİŞİM REHBERLİĞİ

Yaşamımızda birçok deneyimler ( sorunlar ) yaşarız. Çıkış yolu ararken, bazen bu süreci egolarımız ve zihinsel konuşmalarımızla zorlaştırırız. Fakat sorunun çözümü bizdedir.

Kendimize karşı nötr olabilmek ve yaşadığımız deneyimleri doğru şekilde gözlemek için öz benliğimizle bağlantıya gireriz.

Olayları bu farklı pencereden gözlemlemek farkındalığımızı artırır. Bu yolla geçişlerimiz çok daha rahat olur.

Bu çalışmada katılımcı kişiye nasıl transa girebileceğini ve öz benlik iletişimin her adımında yönlendirip muazzam buluşmayı gerçekleşmesinde rehberlik yapıyorum.

Kapıyı açtıktan sonra çok daha rahat öz benliğinizle iletişime girdiğinizi göreceksiniz.

Eğitmen : Güner Yılmaz

 

RA - SHEEBA MASTERLIK EĞİTİMİ

 

Evrensel Yaşam Enerjisi’nin çok kuvvetli bir bölümüdür. Artık; insanlığın toplam titreşimi, istenen titreşim seviyesine ulaştı ve bu bilgi ve enerji girdapları süzülmeye başladı. Bu düzeye son olarak Mısır’da,”Gözetleyiciler”’in titreşimi nihayet bu seviyeye ulaştığı zaman erişilmişti.

Esas oyuncular hazırdı ve insanlara bunu aktaracak güce sahip olan kişi Firavun’du. Firavun öldükten sonra her şey kayboldu şimdi bu esas oyuncular bu enerjiye sahip olabilmek için tekrar “oyun tahtasındaki yerlerini aldılar.

Bu sefer bu enerjiye birçokları sahip olacak ve yükseliş statüsünde çok değerli bir katkısı bulunacaktır. Artık suiistimal edilemeyecek! Edilemez, çünkü bu enerji tek bir grup ya da kişinin tekelinde olmayacaktır.

Birçok kişi sahip çıktığında ve bütünlük gösterdiğinde, daha önce hiç olmadığı kadar büyük bir enerji akmaya başlayacaktır.

Bu RA enerjisinin SHEEBA enerjisi ile ilk defa birleşmesidir.

Titreşiminizi değiştirir, ruh renklerinizi değiştirir ve sevginin benliğinizin içinden akması için yolu açar. RA SHEEBA' ya uyumlanmaya hazır olduğumuzu nasıl bileceğiz? Titreşimin rezonansını hissedeceksiniz. Şu anda kontratında tekrar ‘'Gözletleyici” olmayı seçenler ve Ra enerjisine sahip çıkanlar inisiyedir.

5 uyumlama ve Masterlik eğitim uyumlamasında enerjimiz yükselir ve geçmiş yaşam veya geldiğimiz gezegene gidebilme, şifacı dragonlarımızla tanışma birleşme olabilir.

Enerjimiz yükselir, Sistemle bağlantımız kolaylaşır, 3.gözümüz aktifleşir.

Eğitmeni : Güner Yılmaz

 

HO’OPONOPONO 

Tüm deneyimlerinizden 0 sorumlusunuz. Hayatınızda başınıza gelenler sizin suçunuz değildir, ama sizin sorumluluğunuzdadır.

Kişisel sorumluluk kavramı söylediğiniz, yaptığınız ya da düşündüğünüzün ötesindedir. Hayatınızda yer alan diğer herkesin dediklerini, yaptıklarını ve düşündüklerini de içerir.

Yaşamınıza meydana gelen her şeyin sorumluluğunu tamamen alırsanız, o zaman herhangi bir kişi bir sorunu su yüzüne çıkardığında o sizin de sorununuz olur. Bu üçüncü ilkeye bağlanır, yani yolunuza çıkan her şeyi iyileştirebilirsiniz.

Tüm bilinen ya da bilinmeyen negatif enerjileri, pozitif olanla değiştirerek arındırır. Bunun içinde sevgi yi kullanır. 4 temel kalıp vardır.

Seni seviyorum.. Özür dilerim.. Lütfen beni affet.. Teşekkür ederim..

Cümlelerinden oluşur, uygulamada çok kolay ve kısa sürede de sonuç veriyor.

Kısacası, şu anki gerçeğiniz için hiç kimseyi ya da hiçbir şeyi suçlayamazsınız. Tüm yapabileceğiniz onun sorumluluğunu almak, yani onu kabul etmek, ona sahip çıkmak ve onu sevmektir.

 

Eğitmen : Güner Yılmaz

 

YARATICI DRAMA - ÇOCUK

Oyun öğrenmenin en üst biçimidir. Çocuklar öğrenmeye oyun yolu ile başlarlar. Oyun aracılığı ile kendilerini ve dünyayı keşfederler. Oyun çocuklarımızın pek çok deneyimi yaşadığı ve bilgiyi öğrendiği bir süreçtir. Oyunla öğrenilen bilgi, kazanılan davranış ezberlemek yerine üretme, araştırma, inceleme, gözlem ve çocuğun katılımıyla tamamen içinde olduğu fikir ürettiği yaratıcı bir süreçte oluşur. Bu yüzden bilgi daha kalıcı, davranış daha kolay uygulanır olur.

 

Bir çocuk için vazgeçilmez bir unsur olan “oyun” yaratıcı dramanın çıkış noktasıdır. Yaratıcı drama çalışmalarında çocukların oyun oynayarak öğrenmeleri, gelişmeleri, ruhsal ve bedensel açıdan rahatlamaları amaçlanmaktadır.

 

Yaratıcı drama, her hangi bir konuyu, doğaçlama, rol oynama gibi tekniklerden yararlanarak, bir grupla ve grup üyelerinin birikimlerinden, yaşantılarından yola çıkarak canlandırmalar yapmaktır. Yaratıcı drama, oyun ve doğaçlama, rol oynama gibi tiyatro tekniklerinin kullanıldığı yaşayarak öğrenilen bir süreçtir. Dört yaşında itibaren her yaş grubu ile her alanda uygulanabilen bir öğrenme yöntemidir.

 

Çocuklarla yaratıcı drama çalışmalarında gerçekleşmesi hedeflenen genel başlıklar;

        İletişim becerileri geliştirebilme

        Temel dil becerilerini (konuşma, dinleme, okuma, yazma) geliştirebilme

        Öz bakım becerilerini geliştirebilme

        Özgüven becerisini kazandırabilme /geliştirebilme

        Kendini ifade edebilme becerisini geliştirebilme

        Beden dilini kullanabilme- sözel olmayan dil becerini kullanabilme

        Empati becerisini geliştirebilme

        Yaratıcılık ve estetik becerisini geliştirebilme

        İşbirliği ve paylaşım yapabilme, birlikte çalışma becerisini geliştirebilme

        Toplumsal değerlerin farkına varabilme

        Benlik/birey olma bilincini geliştirebilme

        Duyguların farkına varabilme ve kullanabilme becerisini geliştirebilme

        İmgelem/hayal gücünü geliştirebilme

        Yaşamsal deneyim, farklı olaylarla ilgili deneyim kazandırabilme

        Bağımsız düşünme ve hata yapma korkusu olmaksızın yeni davranışlar geliştirebilme

        Sanat ve sanat formlarına duyarlılık gösterebilme

        Bilgiye ulaşmaya ve onu kullanmaya istekli olma becerisini geliştirme

        Bireysel farklılıkları fark edebilme ve yaşam içinde bu farklılıklarla yaşayabilme becerisini geliştirme

 

Taşev Akademi’de yaratıcı drama ile eleştiren, yaratıcı düşünen, bilgiyi transfer edebilen bireyler yetiştirilmesinde çocuklarımızın yanlarında olmayı amaçlanmaktayız.

 

Eğitmen : Banu HEPÇEKENLER

 

YARATICI DRAMA - YETİŞKİN YAŞANTI GRUBU

Çocukluğumuzun en heyecanlı ve keyifli zamanlarıdır oyun oynadığımız zamanlar. Büyüdükçe yaşantımızdan uzaklaşır, akla geldiğinde yüzümüzde gülümseme oluşturur.

Yaratıcı Drama Yaşantı Grubu atölyelerinde tekrar çocukluğumuzun o en eğlenceli zamanlarına dönerken oynadığımız oyunlarla birlikte hayata ve kendimize başka bir pencereden bakmayı deneyeceğiz.

Çalışmalarımızda yaratıcılık ve estetik gelişim paralelinde

        Birlikte çalışma

        Özgüven

        İletişim

        Etkili dil ve konuşma

        Karar verme

        Sorun çözme

        Empati kurma

        “Düş kurma” becerilerimize bakacağız.

Taşev Akademi’de yaratıcı drama yaşantı grubu çalışmalarıyla farklı olaylar, durumlarla ilgili deneyimler yaşantılayarak yaşam içindeki yerimizi daha güçlü hale getirmeyi hedefliyoruz.

 

Eğitmen : Banu HEPÇEKENLER

 

THETAHEALING® NEDİR?

Şu anda yaşadığınız hayatın sahip olduğunuz olumlu ya da olumsuz inanç ve duyguların ürünü olduğunu biliyor musunuz? Yaşamınızda farkında olarak kuvvetlendirdiğiniz, en çok yöneldiğiniz olaylar ve deneyimler hayatınızı şekillendirmekte, kısıtladıklarınız ise yaşamınızda engel ve blokajlar olarak kendini göstermektedir. Bunun sebebi, bizi biz yapan inanç ve duygularımızın %88′inin bilinçaltında depolanıyor olması; sadece ve sadece ′inin bilincimiz dahilinde olmasıdır. Yaşamınızda engel ve blokajlara sebep olan duygu ve inançlarınızı değiştirdiğinizde, yaşamınızın her yanında bolluk enerjisini deneyimlersiniz. ThetaHealing® Anında Şifalanma ve Bilinçaltı Değiştirme Tekniği ile farkinda olmadığınız, sizi sınırlayan inanç ve duyguları farkedebilir ve yaşamınızda bilinçli olarak bolluğu yaratabilirsiniz.

 

Theta, derin ve güçlü meditasyon ve dualarla evrendeki yaşam enerjisini kullanarak; bilinçaltı ve bilincinizdeki kısıtlanmış inançları değiştirebileceğiniz, vücudunuz içinde neler olduğunu görebileceğiniz, fiziksel ve duygusal duyguları nasıl performe ettiğini izleyebileceğiniz, her türlü öğretileri yükleyebileceğiniz, hayatınızda arzuladığınız her ne var ise yaratabileceğiniz bir yöntemdir. İnanılmaz derece güçlü, öğrenmesi kolay, çok yönlü bir tekniktir. Theta ismini thetha beyin dalgalarından alır. Theta dalga boyu saniyede 4-7 Hz'dir. Genelde gece uyurken beyindeki dalga boyu theta dalga boyundadır. Ayrıca derin hipnoz durumu ile evrende birliğin tecrübelendiği durum da theta dalga boyudur. Bu dalga boyunda iken kolayca bilinçaltı ile bağlantıya geçilebilir. Aynı zamanda evrendeki temel yaşam enerjisi ile bağlantıda olursunuz.

 

Theta Şifası ile inanç, duygu, düşünce ve hayatımıza aldığımız deneyimlerde ani değişiklikler yapabiliriz. Aynı zamanda yaratıcı, Allah, evren, güç (her ne şekilde adlandırıyorsanız) aracılığıyla evrende var olan herhangi bir bilgi, öngörü ve yaratıcılığı kendinize yükleyebilir, fiziksel,duygusal ve ruhsal anlamda kendimizi iyileştirebiliriz. Yüklediğimiz yeni öğretiler ile geri dönülmeyecek şekilde inançlarımızı dönüştürmek mümkündür.

 

ThetaHealing® İle Neleri Değiştirebilirsiniz.?

 

ThetaHealing®; Terapistin, theta frekansına girip terapi yaptığı kişinin öz inanç, genetik, geçmiş yaşam veya ruhsal düzlemlerinden getirdiği bilinçaltı kodlarına ulaşarak bu olumsuz kodlarını/inançlarını kişinin de onayını alarak değiştirdiği spiritüel bir tekniktir.

Hayatımızda sürekli bize engel olan, ya da yapmak isteyip de yapamadığımız her şey, farkında olduğumuz ya da olmadığımız bilinçaltı kodlarımızın sonucudur. Örneğin; yaşadığı tüm aşk ilişkilerinde hayal kırıklığına uğrayan, düzenli bir ilişki sürdüremeyen birinin sevgi ve güven ile ilgili inançlarında olumsuzluklar olabilir. Sahip olduğu muhtemel inançlardan biri "Seversem incirim" programını ele alırsak, kişi bu inanca sahip olduğu müddetçe incineceği kişi ve ilişkileri kendine çekecektir. ThetaHealing® ile bu tespiti yaptıktan sonra, kişinin bilinçaltından bu inanç çıkarılarak yerine "İncinmeden sevmenin nasıl bir his olduğunu biliyorum. Sevmek mümkün ve güvenlidir. Sevmeyi ve sevilmeyi hakediyorum" programları yüklenir.

 

ThetaHealing® ile, kişiye engel olan tüm olumsuz inançlara ve bilinçaltı kodlarına ulaşılarak bunların yerine olumlu kodlamalar yapmak mümkündür. ThetaHealing® şifası, yapıldığı andan itibaren aktive olur ve tüm değişim o anda gerçekleşir. Bunu basit bir kas testi ile de test etmek mümkündür.

 

ThetaHealing® ile çalışabileceğimiz konuların sınırı yoktur;

 

*Para kazanmakta zorluk çekiyorsanız

*Parayı rahat kazanıyor fakat bereketini görmüyorsanız

*İş arıyor fakat bulamıyorsanız

*Çalıştığınız işi sevmiyor ve değiştirmek istiyorsanız

*Çalıştığınız işi seviyor fakat sürekli zorluklarla karşılaşıyorsanız

*Hakettiğiniz terfiyi alamadığınızı düşünüyorsanız

*Eşinizle sorunlar yaşıyorsanız

*Çocuklarınızla sorunlar yaşıyorsanız

*Okul hayatınızda sorunlar yaşıyorsanız

*Aşk hayatınızda sorunlar yaşıyorsanız

*Ruh eşinizi hayatınıza çağırmak istiyorsanız

*Evinizi satmak istiyor fakat satamıyorsanız

*Ev almak istiyor fakat istediğiniz gibi bir ev bulamıyorsanız

*Çocuk sahibi olmak istiyor fakat olamıyorsanız

*Sağlık sorunları yaşıyorsanız, sürekli ilaç kullanmak zorundaysanız

*Ben çok şanssızım diyorsanız

*Bir türlü çözülemeyen bir miras problemi yaşıyorsanız

*Kilo vermek istiyor fakat veremiyorsanız

*Yaşama sevincinizi kaybettiyseniz ve ne yapacağınızı bilemiyorsanız

 

ve bunlar gibi hayatınızda değişmesini istediğiniz herşey için ThetaHealing® ile tanışıp istediğiniz hayatı yaratabilirsiniz.

 

Eğitmen : Özge TÜRK

 

HOLİSTİK NEFES TERAPİ & EĞİTİMİ

Sayısız nefes teknikleri dışında doğru nefes tektir ve dünya sağlık örgütünün (who) de tanımındaki gibi doğru nefes eşittir diyafram nefesidir.

Yani annemizden doğar doğmaz aldığımız o yalın haliyle kullanıldığında sağlıklı, huzurlu, mutlu ve farkındalığı yüksek bir yaşam sürebiliriz.

Holistik nefes bütünsel sağlığın ayrılmaz bir parçası olarak, egzersizler  öğrenilip düzenli bir şekilde uygulandığında doğal nefesimizi hayatımıza geçiririz.

Holistik nefes terapisi geleneksel ve modern nefes tekniklerinin harmanlandığı,farklı bilgiler ve deneyimlerle sentezlenmiş bir bilinçaltı temizliği çalışmasıdır.

Kendini keşfetmek, potansiyellerinin farkına varmak,korkularla yüzleşmek ve temizlemek,endişe kaygı giderilmesi,geçmişi affetmek ve şifalandırmak,kabule geçmek,eskiye ait kök inaçların temizliği, botox ve detox etkileri,birçok alışkanlığın giderilmesine yardımcı olmak,kurban bilincine son vermek,ilişkilerin iyileşmesi gibi birçok konuda etkili olan holistik nefes terapisi çağlar boyu kullanılmış ve modernize edilip,sentezlendikten sonra modern tıptan da onay görmüş bir çalışma bütünüdür.

 

Eğitmen : Yelda ÇETİNER

 

DÖNÜŞÜMSEL NEFES TERAPİ & KOÇLUK EĞİTİMİ

Dönüşümsel yada Transformal Nefes  ; kişide fiziksel, zihinsel ve duygusal bütünlük sağlayan ve sistemde önemli düzeyde iyileşme gerçekleştiren ve kişinin ruhsal yapısını güçlendiren güçlü bir tekniktir.          

Dönüşümsel nefes seansı sırasında; diyaframa ağızdan alıp ağızdan verdiğimiz  nefesle zihnin konuşmasını bir yana bırakıp (yani zihni susturup ) .sadece nefesimize odaklanıyoruz. Ve seans sırasında olumlamalarla, vücudun nefes gitmeyen yerlerine nefes koçu eşliğinde nefesimizi yönlendirerek yaşamdan zevk almayı, çoğumuzun unuttuğu istek, şevk, heyecan ve yaşama bağlılık duygularını yeniden hayata geçirerek tekrar bir çocuk neşesine ve mutluluğuna ulaşmayı deneyimliyoruz. Bedenimizin kendi kendini onarma ve yenileme kanalları tamamıyla açılmış olduğundan, kendimizi daha canlı ve enerjik hissetmeye, yaşamı daha geniş ve derin bir perspektiften algılamaya başlıyoruz..

Ve bakın aldığımız bol oksijenle vücudumuzda neler oluyor ?

Fiziksel düzeyde

        Sınırlı nefes alma modellerini açar ve temizler.

        Daha çok sağlık -detox kapasitesinin artışına

        Daha çok enerji -solunum sisteminin gelişmesine

        Daha çok denge -dayanıklılık ve bağışıklığın artmasına yol açar.

Hücrelerin sağlıklı çoğalması için kanın oksijen açısından zengin olması gerektiği, kanıtlanmış bir gerçektir, söz konusu çoğalma ise hem sağlıklı olma hem de hastalıkların iyileşmesi için gerekir.

 

Duygusal ve zihinsel düzeyde

        Bilinçaltını temizler:

        Stresleri ortadan kaldırır, rahatlama duygusu yaratır

        Hücre belleğinde kayıtlı eski travmaları siler

        Öfke, korku, endişe, suçluluk ve keder gibi bastırılmış duyguları temizler.

 

Spirituel-Ruhsal düzeyde

        Transformal & Dönüşümsel Nefes bizi bilincin daha yüksek seviyelerine bağlar.

        Yüksek benliğimizle bağlantıyı açar.

        Birlik bilincini yaratır.

        Ruhsal hediyeleri tam olarak alabilmemizi sağlar.

 

Bilinen başka bir gerçek de; doğar doğmaz aldığımız ve her an içimize çektiğimiz nefesimiz bizim aynı zamanda yaşam enerjimiz! Nefesimiz ve onu alış şeklimiz, hayat enerjimizle yani hayatımızla ve onu yaşayış şeklimizle derin bir bağlantı içinde.

 

Eğitmen : Nevdar DÖNMEZ

 

ACCESS THE BARS SEANS & UYGULAYICILIK EĞİTİMLERİ

Tek bir şey tüm hayatınızı değiştirebilir...

 

Eğer tüm hayatınızı değiştirebilecek tek bir şey olsaydı...

Bunu kendinize hediye eder miydiniz?

Access, hayatınızda istediğiniz gibi gitmediğini düşündüğünüz herhangi bir alanı değiştirebilmeniz için tasarlanmış araçlar, teknikler, sistemler ve düşünceler tarzıdır. Bu alanlar ; parasal sıkıntılar, yürümeyen ilişkiler ya da sağlık sorunları olabilir.İstediğiniz her ne ise…  Daha çok para, daha çok mutluluk daha çok olasılıklar, aradığınız her ne ise, size hedeflerinizi belirleyip, onlara ulaşmanızı sağlayacak teknikler sunar.

En büyük gücümüz herşeyi değiştirip dönüştürme yeteneğine sahip olmamız.

 

Access Bars nedir ?

Enerji Dönüşümü (Access Energy Transformation ) sistemi içerisindeki başlangıç çalışmasıdır.

Bu çalışmalar Amerika`da Gary Douglas ve Dr.Dain Heer tarafından geliştirilmiştir.

Beynimiz büyük bir kapasitördür.

Yani gerilim ve elektrik yükü biriktiren bir aygıt gibidir. 

Tüm "d ü ş ü n c e "lerimizin ve " d u y g u "larımızın, " a l g ı"mız ve " h i s l e r "imizin bir elektriksel bileşeni vardır.

Anlam yüklediğimiz her şeyi beynimizde depolarız.

Beyin adeta geçmiş yaşamlardan ve bu yaşamdan gelen, milyonlarca yıllık düşünce, önemseme ve tutumları hafızasına atan, dev bir bilgisayar gibidir.

Başımızın üzerinde 32 nokta vardır ..

iyileşme, zaman, umut, farkındalık, yaratıcılık, güç, yaşlanma, cinsellik, para ve benzeri şeylerle ilgili düşüncelerimizin, fikirlerimizin, duygularımızın, inançlarımızın ve kararlarımızın depolandığı 32 enerjetik, elektrik şarj deposudur.

 

Acces Bars SEANSINDA :

Bu noktalara parmak uçları ile yumuşakça dokunularak, bu noktalar aktive edilir ve burada birikmiş elektrik yükü ile beraber o konu hakkında geçmişten getirdiğimiz tüm kısıtlamalar ve blokajlar elektro manyetik olarak serbest bırakılıp silinir.

Tıpkı bilgisayarımızdaki gereksiz dosyaları sildiğimiz gibi.

Yaklaşık bir saat süren The Bars® seansı sırasında beyin dalgaları yavaşlar çocukluktan gelen davranış biçimleri, inanç sistemleri ve bakış açıları temizlendikten sonra, hayatınızda daha çok "var olabilmeye, anda kalabilmeye" başlarsınız.

Yani geçmişinizi geleceğinize yansıtmadan tam anlamıyla geleceğinizdeki olasılıkları, kısaca hayatınızı değiştirebilirsiniz.

Bars seansı sırasında ve seans sonrasında enerji akışı kolaylaştığından blokajlar çözülmeye başlar.

Kalıpların ve yargıların temizlenmesiyle birlikte;

 • Zihin ve bedendeki gerilimi yok eder.
 • Günlük yaşamın getirdiği stresi azaltır.
 • Yaşamın üzüntülerini en aza indirir.
 • Aşırı kızgınlık ve öfke eğilimlerini azaltır.
 • Öfke, yorgunluk, tükenmişlik gibi duygular tarafından vücudunuzda oluşturulmuş blokajları çözer.
 • Duygusal iniş çıkışları yatıştırarak daha dengeli bir ruh hali içinde olmanızı sağlar.
 • Psikomatik rahatsızlıkları azaltır.
 • Depresyonu ortadan kaldırarak neşeyi yaşamınıza geri döndürür.
 • Korkularınızın, fobilerinizin, endişelerinizin giderilmesini sağlar.
 • Enerjiyi arttırırken yıpranmayı azaltır.
 • Bedenin yaşlanma hızını azaltır.
 • Yıkıcı düşünceleri kökünden söküp atar.
 • Kafanızın içinde sürekli konuşup duran gereksiz düşünce diyaloglarını susturur.
 • Huzur, güven ve iyi hal duyguları yaratır.
 • Hem rahatlamış, hem de enerjik hissetmenizi sağlar.
 • Hamilelikte kolay, rahat ve sakin doğum sağlar.
 • Çocuklarda ve gençlerde sınav öncesi sıkıntı ve endişelerin giderilmesini temin eder.
 • Kendiniz ve diğer kişiler için zihninizde daha geniş bir kabullenme ortamı yaratmanızı sağlar. Bu kabullenme duygusu sayesinde ilişkilerde düzelme sağlanır.
 • Kendinize koyduğunuz kısıtlamaları ortadan kaldırır, böylelikle hayatınızın her alanında daha fazla olasılığa yer açmanıza olanak verir ve fırsatları kendinize çekmenizi sağlar.
 • Kendiniz için şu an kullandığınız enerjiden, daha fazlasını kullanmanızı sağlar.
 • Dikkat Eksikliği, Hiperaktivite Bozukluğu ( ADHD ) gibi öğrenmeyi güçleştiren durumların aşılmasında yardımcı olur.
 • Artan odaklanma, mantık yürütme, problem çözme, hayattan daha fazla keyif alma, işlerin daha kolay yürütülmesi, daha fazla kapasite ve fiziksel yetenek, artan farkındalık ve ruhsal gelişme sağlar.

 

Eğitmen : Arzu KUZEY

 

KURUMSAL DESTEK EĞİTİMLERİ

 

Çalışma alanınız ne olursa olsun etkin iletişim sizi hedefinize ulaştıracak yolu kısaltır. İster sosyal çevrenizde, ister iş yaşantınızda içinde bulunduğunuz takım ya da iletişim kurduğunuz kişi ve kurumlarla gerçekleştireceğiniz etkin iletişim sizi birkaç adım ileriye taşıyacaktır.

 

İletişim kurarken; kendinizi doğru ifade edemiyorsanız, beden dilinizi etkili kullanamıyorsanız, iletişim kurduğunuz noktada karşılaştığınız sorunlara çözümler üretemiyorsanız, dinlerken sorun yaşıyorsanız karşınızdaki ile etkili bir iletişim kurmanız zor hatta mümkün değildir.

 

Yaratıcı drama yöntemiyle yaparak, yaşayarak gerçekleştireceğimiz etkin iletişim becerilerini geliştirme, ekip içi iletişim ve yönetim becerilerini geliştirme eğitimlerinde öncelikle kendimizi doğru ifade etmemizi, beden dilimizin farkında olmamızı, bunları  iletişimde doğru kullanmamızı, çalışma alanımızı doğru sunmamızı, karşımızdaki kişi ya da kurumu doğru anlamamızı sağlayacak çalışmalar yapılacaktır.

 

Eğitimimiz farklı durumlarda, pozisyonlarda gerçekleştirdiğimiz iletişimler sırasında nelerle karşılaşabiliriz, durumu nasıl değerlendirebiliriz, iletişimde var olan sorunu çözme becerilerimizi nasıl geliştirebiliriz sorularına çözüm üretmeye yönelik çalışmalarla destelenecektir.

 

Şirket çalışanlarınızın çalışma verimini arttıracak yoga, meditasyon ve reiki çalışmaları da beklentileriniz doğrultusunda eğitim programlarımıza eklenebilecektir.

 

Hizmet alanınızın, şirket yapınızın ihtiyaçları paralelinde özel programlar  planlanıp, ihtiyaçlarınıza çözüm oluşturacak eğitimler hazırlanacaktır.